До уваги учасників АТО/ООС

Дата: 14.01.2021 17:00

Шановні учасники АТО/ООС

З 15 січня 2021 року починається прийом заяв на отримання дозволу  на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у смт Доброслав.

Прийом заяв проводитиметься щодня з 9.00 до 16.00 год. за адресою: 67500, Одеська область, Лиманський район, смт Доброслав, проспект 40-річчя Визволення, 1 (будівля РДА).

Зразок заяви та усіх необхідних документів додається.

ЗРАЗОК

Голові Доброславської

селищної ради

Л.Я. Прокопечко

(від)________________

(місто,смт,с.)_______

вул.________________

тел.: (моб. дом.)_____

Заява

Прошу Вас надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною  площею 0,1 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: Одеська область, Одеський район, смт Доброслав, вул. Лицарів Зимового Походу, ____.

Я __________________________________, є громадянином України, право на безоплатну приватизацію земельної ділянки за даним цільовим призначенням не використав.

Я ознайомлений із нормами Закону України «Про захист персональних даних» та добровільно даю згоду на обробку своїх персональних даних.

Дата                                                                                                               Підпис

Документи, які необхідно додати до заяви:

- графічне зображення бажаного місця розташування земельної ділянки;

- копія паспорту;

- копія ідентифікаційного номеру;

- копія документів, що підтверджують участь в АТО/ООС.