Дата: 25.01.2021 10:00

Україна 25 січня виходить із посиленого карантину і повертається до карантинних обмежень, які діяли у грудні.

Про це Прем'єр-міністр Денис Шмигаль нагадав у Телеграмі

«Україна виходить із посиленого карантину 25 січня. Ми повертаємося до тих обмежень, які діяли у грудні 2020 року. Епідеміологи фіксують стабілізацію ситуації із захворюваністю. Кількість зайнятих ліжко-місць знизилася до менш ніж 30%. При цьому уряд за останній час значно збільшив ліжко-місця із підведеним киснем: з 11 тисяч у вересні до 55 тисяч у січні цього року. На ці потреби для регіонів було виділено майже 1,5 млрд грн», - зазначив Шмигаль.