Виїзне засідання комісії з питань наповнення місцевого бюджету

Дата: 25.02.2021 16:36

25 лютого в с.Кремидівка відбулось засідання комісії із забезпечення надходжень до бюджету Доброславської селищної ради  та здійснення оперативного аналізу надходжень до Державного бюджету від Доброславської селищної ради.

Запрошено понад 20 суб’єктів господарювання, які використовують будівлі та споруди на території сіл Кремидівка, Благодатне, Степове та Христо-Ботеве та не заключили  на 2021 рік угоди, або не внесли зміни до діючих договорів.

Також були присутні власники земельних ділянок часток (паїв), які  самостійно обробляють свої земельні ділянки на території ради (проживаючих в зазначених населених пунктах).

12 суб’єктів господарювання надали документи на заключення договорів та додаткових угод.

Рекомендовано:

Всім запрошеним рекомендовано в термін до 10 березня 2021 року надати відповідні документи до селищної ради для заключення договорів та додаткових угод.

Громадянам, які самостійно обробляють земельні ділянки, частки (паї) надати до Державної податкової служби до 01 квітня 2021 року декларації про доходи за 2020 рік.