Чемпіонат Одеської області з боксу серед юніорів

Дата: 02.03.2021 11:42

З 24 по 28 лютого  проходив чемпіонат Одеської області з боксу серед юніорів 2005-2006 року народження та дівчат усіх вікових категорій.

Змагання  проводились з метою впровадження боксу  як виду спорту, зміцнення  здоров’я, підвищення ефективності навчально-тренувальної роботи,  подальшої пропаганди та популяризації боксу, вміння захищати честь свого району, області, країни.

Змагання проходили  в м. Одесі на базі спортивного клубу «Брати». В заході брали  участь  близько 120 боксерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів Одеської області.

Змагались кращі з кращих!

Дуже приємно було спостерігати за високим рівнем підготовки  вихованців Доброславської дитячо-юнацької спортивної школи. Результати  порадували і тренерів, і учасників. Команда боксерів Доброславської  ДЮСШ одна із найчисельніших (21 учасник), показавши високий рівень підготовки,  завоювала такі місця:

Дуброва Ніка (вага 43 кг);

Пиляєва Ольга (вага 46 кг);

Цепотан Софія  (вага 54 кг);

Недельчо Софія  (вага 66 кг);

Дубров Владислав (вага 42 кг).

Грауд Каріна (вага 48 кг);

Панцир Олена (вага 51 кг);

Загоруйко Вікторія (вага 57 кг);

Іванюк Софія (вага +70 кг);

Бичков Іван (вага 42 кг);

Резніченко Андрій (вага 48 кг);

Котлін Максим (вага +80 кг);

Гевеленко Ольга (вага 57 кг);

Корделян Михайло (вага 50 кг);

Шиханов Владислав  (вага 57 кг).

П’яте місце вибороли Чаплінський Андрій, Новик Олексій, Демянник Олексій, Гаврилов Радіон, Соловей Максим та Саламонов Іван.

Фото без описуФото без опису

Дічата, які вибороли перше місце, ввійшли до складу збірної команди Одеської області і будуть представляти Доброславську ДЮСШ на чемпіонаті України, який проходитиме з 08 по 14 березня в м. Ужгород.

Вітаємо юних спортсменів та  їхніх тренерів  з  успішним  виступом!  Так тримати!