Доброславська громада

Одеська область, Одеський район

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 05.04.2021 21:21
Кількість переглядів: 459

Фото без опису

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Доброславська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, а саме:

  • Головного спеціаліста відділу освіти Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Доброславської селищної ради;
  • Заступника начальника управління - начальника відділу освіти Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Доброславської селищної ради.

 

 Кваліфікаційні вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

Вища педагогічна на рівні спеціаліста або магістра освіта, знання діючого законодавства України професійного спрямування, досконале володіння державною мовою, вміння надавати пропозиції, їх аргументувати та презентувати, вміння працювати в команді, досвід та вміння працювати з людьми, впевнений користувач ПК, досвід роботи з офісними програмами Microsoft (Word, Excel), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

          Стаж роботи за спеціальністю не менше 3-х років.

 

Кваліфікаційні вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади заступника начальника управління – начальника відділу освіти Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Доброславської селищної ради.

Вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, знання діючого законодавства України професійного спрямування, упевнений користувач ПК, знання актів законодавства та нормативних документів органів державного управління, що регулюють діяльність відповідної  сфери,  сучасних методів управління персоналом, володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми. Стаж роботи за фахом на керівних посадах в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

 

Необхідні документи для участі у конкурсі:

1) письмова заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

2) заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченою Законом України "Про запобігання корупції";

6) копія паспорта громадянина України у формі книжечки з даними про прізвище, ім’я та по батькові, видачу паспорта та місце проживання або лицьового і зворотного боку паспорта громадянина України у формі картки та документа, що підтверджує місце проживання;

7) копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) особа, яка бажає взяти участь в конкурсі, має право додати до заяви про участь в конкурсі додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, тощо).


        Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу (на офіційному сайті Доброславської селищної ради) за адресою: Одеська область, Одеський район,  смт Доброслав, вул. Київська, 77, Доброславська селищна рада, щоденно з понеділка по п’ятницю з 8-00 год. до 17-00 год., субота, неділя – вихідні дні.


          Телефон для довідок:  (04855) 9-11-92.


          Додаткова інформація щодо підготовки до участі в конкурсі, функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається особисто за зверненням до конкурсної комісії.


 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь