Доброславська громада

Одеська область, Одеський район

РІШЕННЯ Про затвердження правил дотримання тиші в громадських місцях населених пунктів Доброславської селищної  ради

Дата: 26.08.2021 17:06
Кількість переглядів: 616

 

УКРАЇНА

ДОБРОСЛАВСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

ЛИМАНСЬКОГО  РАЙОНУ  ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

смт. Доброслав

 

РІШЕННЯ

від 18.02.2021  року                                                                             № 91 – VІІІ

 

Про затвердження правил дотримання тиші в громадських місцях населених пунктів Доброславської селищної  ради

           Керуючись ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та
епідемічного благополуччя населення», з метою дотримання тиші в громадських місцях населених пунктів Доброславської селищної ради, Доброславська селищна рада  

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити Правила дотримання тиші в громадських місцях населених пунктів Доброславської селищної ради (додаються).

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної  ради  з питань 

 

 

 

 

Доброславський селищний голова                                           Л.Я. Прокопечко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Затверджено
рішенням сесії Доброславської селищної ради

                                                                                                               від 18.02.2021 91 – VІІІ

ПРАВИЛА
 дотримання
тиші в громадських місцях населених пунктів Доброславської селищної ради

Правила дотримання тиші в громадських місцях населених пунктів Доброславської селищної ради а саме: селище міського типу Доброслав; сіл: Кремидівка, Трояндове, Шомполи, Благодатне, Великі Ламзаки, Вовківське, Зоринове, Касьяни, Нове, Ониськове, Ставки, Степове, Ульянівка, Христо-Ботове, Шевченкове-Кут,Якова, (далі Правила) розроблені з метою захисту населення від шкідливого впливу шуму і  зміцнення порядку на вулицях і в громадських  місцях  селища  і  сіл.              

Вони є обов’язковими для виконання всіма громадянами і гостями селищ. сіл, керівниками підприємств, організацій, установ, незалежно від форм власності.

Правила регулюють суспільні відносини, які виникають у сфері забезпечення дотримання тиші в громадських місцях, визначають права та обов’язки громадян, державних органів й органів місцевого самоврядування.

Порушення тиші – це порушення санітарних норм рівнів шуму, який проникає у приміщення житлових і громадських споруд від зовнішніх і внутрішніх джерел, і допустимих рівнів шуму на території житлових будівель.

Згідно із Санітарними нормами допустимого шуму в приміщеннях житлових і громадських будівель на території житлової забудови №3077/84 встановлено рівень звуку:

- на територіях , що безпосередньо прилягають до житлових будинків, денний час, не повинен перевищувати 45 дБа;

- у залах ,кафе ,ресторанах, їдальнях з 8.00 до 22.00 -55 дБа;

- у житлових кімнатах квартир ,житлових приміщеннях будинків відпочинку, пансіонатах, будинках-інтернатах для престарілих та інвалідів, спальних приміщеннях і дитячих дошкільних закладах і школах-інтернатах з 8.00 до 22.00 -40 дБа, з 22.00 до 8.00 -30 дБа;

- на площадках відпочинку на територіях селища і сіл, групп житлових будинків, будинків відпочинку, пансіонатів, будинків-інтернатів для престарілих та інвалідів, площадках дитячих дошкільних закладів з 8.00 до 22.00 -45 дБа;

- на відкритих літніх майданчиках у денний час 8.00 до 22.00 – 40 дБа;

Санітарні норми не поширюються на приміщення спеціального призначення (зали театрів, кінотеатрів, концертні, спортивні зали та інші).

Нічний час вважається - з 22.00 до 8.00

У нічний час з 22.00 до 8.00 в житлових будинках і прибудинкових територіях, лікувальних ,санаторно – курортних закладах ,будинках - інтернатах, закладах освіти, готелях, гуртожитках, розташованих у межах снлища та сіл, закладах громадського харчування, торгівлі, послуг, розважального та грального бізнесу, парках,скверах, розташованих на території мікрорайонів і групп житлових будинків, забороняється гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів. 

Забороняється використання звуковідтворювальної апаратури в салонах особистих транспортних засобів, таксі, маршрутних таксі з 22.00 до 8.00.

Забороняється проведення ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, у робочідні з 21.00 до 8.00, а святкові та неробочі дні–цілодобово, крім випадків узгодження з мешканцями всіх прилеглих  квартир.

У випадку порушення тиші, громадяни письмово або усно  звертаються до органів внутрішніх справ, в селищну раду.

Правоохоронні органи за необхідності разом із відповідальними працівниками СЕС, селищної  ради повинні розібратись із фактом порушення.

За порушення  правил дотримання тиші в громадських місцях населених пунктів Доброславської селищної ради, посадові особи складають адміністративний протокол за ст.182 КУпАП і направляють на розгляд до адміністративної  комісії  при  селищній  раді.

Порушення правил додержання тиші в громадських місцях тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від п'яти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і накладення штрафу на посадових осіб та громадян - суб'єктів господарської діяльності - від  п'ятнадцяти  до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені  частиною першою  статті 182, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п'ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією звуковідтворювальної апаратури, піротехнічних засобів, інших предметів порушення тиші або  без такої і на посадових осіб та громадян - суб'єктів господарської діяльності - від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією звуковідтворювальної апаратури, піротехнічних засобів, інших предметів порушення тиші.

У  разі неодноразових порушень тиші підприємствами торгівлі, громадського харчування, послуг за поданням державних контролюючих та правоохоронних органів дозвіл  на торгівлю вилучається.

           

 

 

Секретар селищної ради                                                  О.Г.Волощук

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь