Доброславська громада

Одеська область, Одеський район

СПОРТИВНИЙ ДАЙДЖЕСТ ДОБРОСЛАВЩИНИ

Дата: 22.09.2021 14:01
Кількість переглядів: 182

СПОРТИВНИЙ  ДАЙДЖЕСТ  ДОБРОСЛАВЩИНИ

22 вересня

 

І-й відкритий Чемпіонат Доброславської селищної ради

з футболу-2021

Пропонуємо до вашої уваги результати  7 туру та положення команд  у турнірній таблиці.

       20. «Укрпромтранс»-«ОНІКС»     -  10:0  (арбітр – Сучек Валерій)                

       21. «Зеніт»-«Буялик»                             -   0:0 (арбітр – Посмітний Микола)

       «Фортуна»-«Збірна ОТГ»                (матч перенесено на 24 жовтня)

 

М

КОМАНДИ

І

В

Н

П

М

О

1

«Укрпромтранс» (с.Кремидівка)

 

7

6

1

-

33-4

19

2

«Буялик» (с.Петрівка)

 

6

4

1

1

18-8

13

3

«Зеніт» .Курісове)

 

7

3

2

2

9-10

11

4

«Збірна ОТГ» (смт.Доброслав)  

 

6

3

-

3

9-8

9

5

«ОНІКС» (с.Ониськове)

 

7

1

-

6

4-26

3

6

«Фортуна» (с.Вовківське)

 

-

-

-

-

-

-

7

«Спортинг» (с.Трояндове)

 

5

-

-

5

3-20

0

      

 

 

1.Футболісти,які отримали попередження

 

Прізвище, імя

Команда

Кількість попереджень

(жовта картка)

Номер туру

 

 

Марікян Сімак

«Буялик»

1

3

Сокур Іван

«Буялик»

1

7

Вакула Віталій

«Буялик»

1

7

Шевченко Олександр

«Зеніт»

1

1

Адамов Олександр

«Зеніт»

2

1,5

Мантя Олексій

«Зеніт»

2

1,7

Катаранчук Ігор

«Зеніт»

1

2

Шевченко Олександр

«Зеніт»

2

5,6

Козиренко Юрій

«Збірна ОТГ»

2

1,5

Копечинський Артем

«Збірна ОТГ»

1

2

Закиряєв Вячеслав

«Збірна ОТГ»

1

2

Козиренко Андрій

«Збірна ОТГ»

1

3

Козиренко Павло

«Збірна ОТГ»

1

4

Глот Вячеслав

«Збірна ОТГ»

2

4,6

Яцко Олег

«ОНІКС»

1

5

Підмогильний Денис

«ОНІКС»

1

5

Щур Олег

«ОНІКС»

1

7

Рошу Віталій

«Спортинг»

2

2,4

Козиренко Дмитро

«Спортинг»

1

2

Годованюк Віталій

«Спортинг»

1

2

Туріца Максим

«Спортинг»

1

4

 

2.Футболіст,якого вилучено з поля

Прізвище,імя

Команда

Номер туру

 

 
 

Дімпул Іван

«ОНІКС»

1

 

Бей Олександр

«ОНІКС»

2

 

Ткаченко Віктор

«ОНІКС»

5

 

Жеков Петро

«Буялик»

7

 

 

3.Футболіст,який пропустить наступний матч

Прізвище,імя

Команда

Номер туру

 
 

Жеков Петро

«Буялик»

8

 

 

4.Футболіст,який отримав травму

 

Прізвище,імя

Команда

Характер пошкодження

-

-

-

 

5.Бомбардири

Прізвище,імя

Команда

Номер туру

Кількість забитих м*ячів

 
 

Вакула Віталій

«Буялик»

1,2,4

5

 

Буряченко Микола

«Укрпромтранс»

3,5,6

5

 

Ладиненко Олег

«Укрпромтранс»

1,5,6

4

 

Шевченко Олексій

«Укрпромтранс»

2,6,7

4

 

Стоянов Анатолій

«Буялик»

2,3,4

3

 

Войніков Ілля

«Укрпромтранс»

3,7

3

 

Лєкар Юрій

«Укрпромтранс»

3,7

3

 

Дєчєв Іван

«Буялик»

2

2

 

Білаш Євген

«Збірна ОТГ»

3,5

2

 

Глот Вячеслав

«Збірна ОТГ»

4,6

2

 

Мантя Олексій

«Зеніт»

1,2

2

 

Танурков Віталій

«Зеніт»

3,5

2

 

Мордванюк Олег

«ОНІКС»

1,6

2

 

Остахов Костянтин

«Укрпромтранс»

7

2

 

Сокур Іван

«Буялик»

3

1

 

Брицкан Олег

«Буялик»

3

1

 

Вансович Вадим

«Буялик»

3

1

 

Скрипник Максим

«Буялик»

4

1

 

Лозінський Володимир

«Збірна ОТГ»

3

1

 

Пендріков Сергій

«Збірна ОТГ»

3

1

 

Козиренко Павло

«Збірна ОТГ»

4

1

 

Васюк Дмитро

«Збірна ОТГ»

5

1

 

Закиряєв Вячеслав

«Збірна ОТГ»

6

1

 

Віншель Вадим

«Зеніт»

2

1

 

Цуркан Олексій

«Зеніт»

2

1

 

Адамов Костянтин

«Зеніт»

4

1

 

Мірза Родіон

«Зеніт»

5

1

 

Павленко Павло

«ОНІКС»

1

1

 

Підмогильний Денис

«ОНІКС»

1

1

 

Туріца Максим

«Спортинг»

1

1

 

Кирилюк Артем

«Спортинг»

1

1

 

Козиренко Микола

«Спортинг»

2

1

 

Чідодіє Соломон

«Укрпромтранс»

1

1

 

Стоянов Олександр

«Укрпромтранс»

1

1

 

Харитончук Дмитро

«Укрпромтранс»

2

1

 

Рудий Володимир

«Укрпромтранс»

3

1

 

Балінський Ілля

«Укрпромтранс»

3

1

 

Ярмурський Сергій

«Укрпромтранс»

3

1

 

     

ЩО БУЛО

17-19 вересня на спортивних майданчиках Білгород-Дністровського району ,в смт.Затока проходили обласні фінальні змагання з пляжного волейболу серед команд чоловіків і жінок за програмою спортивних ігор серед міських та селищних громад Одещини. 
Наші земляки посіли 11 та 10 місця.

 
ЩО БУДЕ

26 вересня на футбольних полях команд ,які вказані першими проходитимуть матчі 8 туру, чемпіонату громади з футболу.

22. «ОНІКС»-«Зеніт»

23. «Укрпромтранс»-«Фортуна»

24. «Буялик»-«Збірна ОТГ» 

Початок о 17.00         

      

 

Головний спеціаліст відділу культури,

туризму,молоді та спорту УОКТМС                                        Олександр Трегубенко

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано