Доброславська громада

Одеська область, Одеський район

СПОРТИВНИЙ ДАЙДЖЕСТ ДОБРОСЛАВЩИНИ

Дата: 04.10.2021 12:05
Кількість переглядів: 531

СПОРТИВНИЙ  ДАЙДЖЕСТ  ДОБРОСЛАВЩИНИ

04 жовтня

 

І-й відкритий Чемпіонат Доброславської селищної ради

з футболу-2021

 

 

3 жовтня відбулися  матчі 9-го туру відкритої першості Доброславщини з футболу.

Кремидівський «Укрпромтранс», який вже привчив своїх вболівальників до перемог, знову здобув максимум очок, та ще впевненіше закріпився на верхівці турнірної таблиці.

Слід відзначити, що головний конкурент кремидівчан у боротьбі за чемпіонство – ФК «Буялик» записав собі до активу 3 очки завдяки технічні перемозі над ФК «ОНІКС», які не змогли прибути на  поєдинок.

Менш вдалими цього дня були гравці «Збірної ОТГ» ,які зазнали прикрої поразки від ФК «Укрпромтранс» 0:5.

На сам кінець «Фортуна»  з «Зенітом» розписали між собою бойову нічию 4:4.

 

    Пропонуємо до вашої уваги  положення команд  у турнірній таблиці.

 

 

М

КОМАНДИ

І

В

Н

П

М

О

1

«Укрпромтранс» (с.Кремидівка)

 

9

8

1

-

43-4

25

2

«Буялик» (с.Петрівка)

 

8

6

1

1

28-9

19

3

«Зеніт» .Курісове)

 

9

3

4

2

14-15

13

4

«Збірна ОТГ» (смт.Доброслав)  

 

8

3

-

5

10-20

9

5

«ОНІКС» (с.Ониськове)

 

9

1

1

7

5-30

4

6

«Фортуна» (с.Вовківське)

 

2

-

1

1

5-9

1

7

«Спортинг» (с.Трояндове)

 

5

-

-

5

3-20

0

      

 

 

1.Футболісти,які отримали попередження

 

Прізвище, імя

Команда

Кількість попереджень

(жовта картка)

Номер туру

 

 

Марікян Сімак

«Буялик»

1

3

Сокур Іван

«Буялик»

1

7

Вакула Віталій

«Буялик»

1

7

Шевченко Олександр

«Зеніт»

1

1

Адамов Олександр

«Зеніт»

2

1,5

Мантя Олексій

«Зеніт»

2

1,7

Катаранчук Ігор

«Зеніт»

1

2

Мірза Родіон

«Зеніт»

1

9

Шевченко Олександр

«Зеніт»

2

5,6

Козиренко Юрій

«Збірна ОТГ»

2

1,5

Копечинський Артем

«Збірна ОТГ»

1

2

Закиряєв Вячеслав

«Збірна ОТГ»

1

2

Козиренко Андрій

«Збірна ОТГ»

1

3

Козиренко Павло

«Збірна ОТГ»

1

4

Глот Вячеслав

«Збірна ОТГ»

2

4,6

Осипенко Володимир

«Збірна ОТГ»

1

8

Коновалов Ігор

«Збірна ОТГ»

1

8

Кирилюк Олег

«Збірна ОТГ»

1

8

Яцко Олег

«ОНІКС»

1

5

Підмогильний Денис

«ОНІКС»

1

5

Щур Олег

«ОНІКС»

1

7

Ткаченко Віктор

«ОНІКС»

1

8

Рошу Віталій

«Спортинг»

2

2,4

Козиренко Дмитро

«Спортинг»

1

2

Туріца Максим

«Спортинг»

1

4

Годованюк Віталій

«Укрпромтранс»

1

2

Михайлюк Василь

«Фортуна»

1

9

 

2.Футболіст,якого вилучено з поля

Прізвище,імя

Команда

Номер туру

 

 
 

Дімпул Іван

«ОНІКС»

1

 

Бей Олександр

«ОНІКС»

2

 

Ткаченко Віктор

«ОНІКС»

5

 

Жеков Петро

«Буялик»

7

 

Мантя Олексій

«Зеніт»

9

 

 

3.Футболіст,який пропустить наступний матч

Прізвище,імя

Команда

Номер туру

 
 

Мантя Олексій

«Зеніт»

10

 

 

4.Футболіст,який отримав травму

 

Прізвище,імя

Команда

Характер пошкодження

-

-

-

 

 

 

 

 

5.Бомбардири

Прізвище,імя

Команда

Номер туру

Кількість забитих м*ячів

 
 

Ладиненко Олег

«Укрпромтранс»

1,5,6,8,9

8

 

Вакула Віталій

«Буялик»

1,2,4,8

6

 

Вансович Вадим

«Буялик»

3,8

5

 

Буряченко Микола

«Укрпромтранс»

3,5,6

5

 

Лєкар Юрій

«Укрпромтранс»

3,7,8,9

5

 

Цуркан Олексій

«Зеніт»

2,9

4

 

Шевченко Олексій

«Укрпромтранс»

2,6,7

4

 

Войніков Ілля

«Укрпромтранс»

3,7,8

4

 

Стоянов Анатолій

«Буялик»

2,3,4

3

 

Мордванюк Олег

«ОНІКС»

1,6,8

3

 

Чідодіє Соломон

«Укрпромтранс»

1,8,9

3

 

Пендріков Сергій

«Фортуна»

3,9

3

 

Дєчєв Іван

«Буялик»

2

2

 

Осипов Віктор

«Буялик»

8

2

 

Білаш Євген

«Збірна ОТГ»

3,5

2

 

Глот Вячеслав

«Збірна ОТГ»

4,6

2

 

Мантя Олексій

«Зеніт»

1,2

2

 

Танурков Віталій

«Зеніт»

3,5

2

 

Мірза Родіон

«Зеніт»

5,9

2

 

Остахов Костянтин

«Укрпромтранс»

7

2

 

Сапронов Артем

«Укрпромтранс»

7

2

 

Козиренко Павло

«Фортуна»

4,8

2

 

Брицкан Олег

«Буялик»

3

1

 

Сокур Іван

«Буялик»

3

1

 

Скрипник Максим

«Буялик»

4

1

 

Лозінський Володимир

«Збірна ОТГ»

3

1

 

Васюк Дмитро

«Збірна ОТГ»

5

1

 

Закиряєв Вячеслав

«Збірна ОТГ»

6

1

 

Осипенко Володимир

«Збірна ОТГ»

8

1

 

Віншель Вадим

«Зеніт»

2

1

 

Адамов Костянтин

«Зеніт»

4

1

 

Павленко Павло

«ОНІКС»

1

1

 

Підмогильний Денис

«ОНІКС»

1

1

 

Туріца Максим

«Спортинг»

1

1

 

Кирилюк Артем

«Спортинг»

1

1

 

Козиренко Микола

«Спортинг»

2

1

 

Стоянов Олександр

«Укрпромтранс»

1

1

 

Харитончук Дмитро

«Укрпромтранс»

2

1

 

Рудий Володимир

«Укрпромтранс»

3

1

 

Балінський Ілля

«Укрпромтранс»

3

1

 

Ярмурський Сергій

«Укрпромтранс»

3

1

 

Годованюк Віталій

«Укрпромтранс»

9

1

 

Козиренко Андрій

«Фортуна»

9

1

 

Грушак Вадим

«Фортуна»

9

1

 

   

 

 

ЩО БУДЕ

10 жовтня на футбольних полях команд ,які вказані першими проходитимуть матчі 10 туру, чемпіонату громади з футболу.

   28. «ОНІКС»-«Фортуна»

   29. «Зеніт»-«Збірна ОТГ»

   30 «Буялик»-«Укрпромтранс»

Початок о 15.00         

     

    Головний спеціаліст відділу культури,

    туризму,молоді та спорту УОКТМС                

    Доброславської селищної ради                                        Олександр Трегубенко

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано