Засідання комісії з дотримання чинного законодавства в сфері трудових відносин суб’єктами господарювання Доброславської громади

Дата: 29.09.2021 09:23

28 вересня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати на території Доброславської  селищної ради, на якому були розглянуті питання щодо боргу по сплаті єдиного соціального внеску, виплати заробітної плати суб’єктами господарювання нижче мінімального рівня, встановленого законодавством України та про реєстрацію фізичних осіб  як суб’єктів підприємницької діяльності.