Засідання комісії з дотримання чинного законодавства в сфері трудових відносин суб’єктами господарювання Доброславської громади

Дата: 19.11.2021 15:31

16 листопада 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати на території Доброславської  селищної ради.

На засідання комісії були запрошені керівники підприємств сільськогосподарської галузі та промисловості. З аналізом нарахованої середньомісячної заробітної плати суб’єктами господарської діяльності на території громади та порівнянням із   середньообласними показниками ознайомила присутніх заступник Доброславського селищного голови А.І.Шихалієва.

За результатами обговорення та з метою підвищення заробітної плати до середньообласного рівня, вирішено рекомендувати керівникам підприємств, підписати двосторонні меморандуми про співробітництво з Доброславською селищною радою.