В Доброславі вшанували учаників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 14:52

Сьогодні в Доброславській селищній раді пройшов урочистий захід з нагоди 33-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав за участю керівництва громади, воїнів-інтернаціоналістів, активу ветеранських організацій, громадськості.

Голова громади Людмила Ярославівна подякувала воїнам-афганцям за мужність, активну життєву позицію та військово-патріотичне виховання підростаючого покоління.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих і померлих вже після війни бойових побратимів, а також воїнів, полеглих на Сході України під час виконання бойових завдань в зоні АТО та ООС.

По завершенню зборів відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника воїнам-афганцям.