В Доброславській громаді провели акцію до Дня спонтанного прояв доброти

Дата: 18.02.2022 08:29

Центр надання соціальних послуг спільно з службою у справах дітей Доброславської селищної ради організували акцію до свята та відвідали КНП «Доброславську БЛІЛ» і подарували пацієнтам частинку доброти.

"Це Доброслав, друзі! Сьогодні, у День спонтанного прояву доброти, працівники центру надання соціальних послуг та служби у справах дітей відвідали людей, що знаходяться на стаціонарному лікування в Доброславській лікарні. Чудова ініціатива, адже доброта здатна зцілювати від душевних і фізичних недугів. Тож бажаємо всім пацієнтам лікарні швидкого одужання і міцного здоров'я в подальшому" - зазначає голова громади Людмила Прокопечко.

Всесвітній день спонтанного прояву доброти - щире, чисте та світле свято, яке відзначається 17 лютого. Доброта — це якість, яка повинна бути притаманна кожній людині. Тому виявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинен кожен. А День спонтанного прояву доброти – це чудова нагода, ще раз згадати про істинні цінності нашого життя.