МОН розглядає можливість складання НМТ у країнах ЄС синхронно з Україною

Дата: 21.04.2022 17:04

Міністр освіти і науки України долучився до ефіру Ранок з Україною, в якому розповів про можливості складання національного мультипредметного тесту не лише в Україні, а й за кордоном.

Сергій Шкарлет повідомив, що абітурієнти зможуть пройти тестування на території України, де буде дозволяти безпекова ситуація, а також за межами держави, проте є винятки.

«Національний мультипредметний тест можна скласти в центрах тестування. Якщо ж абітурієнт перебуває на тимчасово окупованій території і у нього є можливість виїхати на підконтрольну українську територію, він також зможе скласти НМТ. Також ми розглядаємо можливість проведення атестації з мультипредметного тесту в режимі онлайн, але тут є проблема в правильній ідентифікації учасників. На сьогодні – це складне завдання, але ми намагаємося його вирішити», – зазначив Міністр https://t.me/SerhiyShkarlet/818.

Докладніше: bit.ly/3rDVvPe