НМТ: мовні теми з української мови, всі теми з алгебри та геометрії, а також завдання з історії України, які були складниками ДПА

Дата: 22.04.2022 17:10

Для вступу до закладів освіти у 2022 році необхідно скласти національний мультипредметний тест (НМТ), який складатиметься з трьох блоків завдань з мовних тем з української мови, всіх тем з алгебри та геометрії, а також завдань з історії України, які були складниками ДПА.

? Зміст завдань блоку НМТ з української мови охоплюватиме bit.ly/37laKp4 мовні теми, вивчення яких передбачено у шкільному курсі української мови.

? Зміст завдань блоку НМТ із математики відповідатиме чинній програмі ЗНО, яка охоплює bit.ly/3jmBWXn всі теми з алгебри й геометрії зі шкільного курсу.

? Зміст завдань блоку НМТ з історії України відповідатиме чинній програмі ЗНО з історії України. Ця частина охоплює bit.ly/36gCo6q теми, що передбачені у шкільному курсі цієї дисципліни.

Докладніше: bit.ly/3MgUwwo