Звернення селищного голови до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2022 09:00

Шановні мешканці Доброславської громади!

26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталися два теплових вибухи, які вщент зруйнували реактор. В результаті техногенної катастрофи у довкілля потрапила велика кількість радіоактивних речовин. Страшна ядерна аварія забрала життя і здоров’я тисяч наших співвітчизників, спричинила тяжкі екологічні наслідки, відізвалася болем та стражданнями у багатьох родинах.

Відтоді пройшло вже 36 років,а відлуння цієї катастрофи ми відчуваємо й досі. Її наслідки були б набагато жахливішими, якби не мужність і жертовність всіх тих, хто ціною власного життя і здоров’я, захистив людство від подальшого розповсюдження радіації. Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, вони захистили світ від радіаційного лиха.

З глибокою пошаною схилімо голови перед усіма, хто поклав життя в боротьбі з ядерною стихією.

Щиросердно подякуємо всім учасникам ліквідації наслідків катастрофи за їхній подвиг. Міцного вам здоров’я, сімейного благополуччя, добра, миру і злагоди. Нехай завжди поруч із вами буде людська вдячність за ваші добрі справи!

З повагою,

Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко.