10 травня о 13.00 - Старт безкоштовного проекту щодо впровадження "Контактного центру"

Дата: 06.05.2022 16:40

????Асоціація малих міст України спільно з компанією “БІС-СОФТ” оголошує старт конкурсу!

????Ексклюзивні умови конкурсної пропозиції в рамках реалізації проєкту впровадження “Електронного контакт-центру, мобільних додатків та чат ботів” БЕЗКОШТОВНО на 12 місяців користування для 50 громад України.

Запрошуємо представників всіх міських, селищних, сільських територіальних громад,  взяти участь у конкурсі та створити власну прогресивну SMART ГРОМАДУ.

11 травня о 10.30 -  Створення сучасної системи оповіщення населення

12 травня о 13.00   -  Друга зустріч, щодо реалізації разом з компанією “БІС-СОФТ”  конкурсу з впровадження дієвого інструменту для налагодження комунікації з громадянами у такі важкі часи для України, що передбачає застосування інструментів електронної демократії шляхом розробки та впровадження аналітичних, інформаційно-комунікаційних систем та веб сервісів.

????Реєстрація на заходи СУПЕРМАРКЕТУ РІШЕНЬ  https://atu.net.ua/vebinary#year=2022&month=5&day=6&view=month

Відповідальна особа - директор з розвитку смарт рішень АММУ   Крістіна Пастущенко 098 396 23 53

Разом до Перемоги!????????