В Доброславі відбудеться траурна церемонія прощання з ветераном Другої світової війни

Дата: 07.05.2022 11:40

Сумна звістка прийшла в Доброславську  громаду. На 96 –му році життя 06.05.2022 року помер Петро Петрович Мілєєв — учасник бойових дій, ветеран війни та праці, який пройшов фронти Другої світової війни.

Петро Петрович Мілєєв у віці 15 років зустрів ворога на кордоні, де його батько служив начальником застави. Пройшов війну від рядового солдата до старшого сержанта розвідувального батальйону танкового корпусу. Брав участь у наступальних операціях з визволення України, зокрема, Одеської області. Лише у 1972 році Мілєєв П.П. у званні підполковника танкових військ, повернувся до цивільного життя.

Прощання з Героєм Другої світової війни Петром Петровичем Мілєєвим відбудеться завтра, 8 травня, об 11 год за адресою: смт  Добросла вул. Нова Садова, 6.

Світла память і шана Герою!