Інформація щодо запуску циклу онлайн вебінарів, присвячених проєкту нової Дунайської регіональної програми на період 2021-2027 років

Дата: 16.06.2022 14:25

Фото без описуДо Міністерства розвитку громад та територій України як Національного контактного пункту Дунайської транснаціональної програми (далі – ДТП) в Україні, надійшов лист від Керівного органу / Спільного секретаріату Дунайської транснаціональної програми з інформацією щодо запуску циклу онлайн вебінарів, присвячених проєкту нової Дунайської регіональної програми на період 2021-2027 років. У рамках проведення вищезазначеного циклу вебінарів представниками ДТП заплановано представлення основних пріоритетів проєкту нової Дунайської регіональної програми, а також можливостей для співфінансування транснаціональних проєктів у рамках кожного із пріоритетів. Заявку на реєстрацію до участі в зазначених он-лайн вебінарах, а також детальну інформацію про їх проведення можна знайти за посиланням: https://www.interreg-danube.eu/about-dtp/new-funding-2021-2027/webinars Одночасно інформуємо, що країнами-учасниками ДТП було прийнято рішення відкрити доступ до участі у конкурсах проектів в рамках нової Дунайської регіональної програми потенційним партнерам проєктів з усіх регіонів України, якщо їх участь сприятиме виконанню основних цілей та завдань нової програми.