Дата: 26.07.2022 11:18

Державна служба зайнятості інформує.

Відбулися зміни у переліку документів, необхідних для реєстрації в службі зайнятості.

Під час реєстрації в службі зайнятості необхідно пред'явити такі документи:

Паспорт (е-паспорт) або інший документ (е-документ на період воєнного стану), що підтверджує громадянство України. Для іноземців - посвідка на проживання.

Довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або її електронне представлення (крім осіб, які відмовилися від її отримання та мають відмітку у паспорті).

Документ про освіту (за наявності).

Документ (або відомості електронної трудової книжки), що підтверджує припинення останнього виду зайнятості.

Військово-обліковий документ для військовозобов’язаних громадян.

А також інші документи, визначені п. 17-19 Порядку реєстрації, перереєстрації та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

Для більш детальної інформації звертайтесь до центрів зайнятості за місцем вашого перебування https://ode.dcz.gov.ua/.../kontaktni-telefony-odeskoyi...

#корисна_інформація