Привітання голови громади Людмили Прокопечко з Днем Сил спеціальних операцій

Дата: 29.07.2022 08:00

Щорічно,  29 липня в Україні відзначають День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, які є наймолодшою частиною Збройних Сил України, проте вже вважаються елітною складовою нашої армії.

Вітаю військовослужбовців із професійним святом і щиро дякую вам за щоденну непросту, самовіддану, жертовну службу, за мужність, героїчне виконання обов’язків, військову звитягу та хоробрість, яку зараз ви демонструєте на територіях запеклих боїв. Разом з іншими підрозділами Збройних Сил ви робите найважливішу справу – захищаєте Батьківщину від російських загарбників.

Бажаю всім українським воїнам-спецпризначенцям козацького здоров’я, витримки, невичерпної енергії та сили духу.

Перемоги , миру та злагоди вам і вашим родинам! Завжди повертайтесь з бойових завдань цілими і неушкодженими переможцями!

З повагою,

Доброславський