В громаді проведено семінар-наради з суб'єктами господарювання та мешканцями щодо отримання грантів від держави

Дата: 29.07.2022 12:12

27 липня під головуванням заступника Доброславського селищного голови Альони Шихалієвої проведені семінар-наради з  суб’єктами господарювання та мешканцями громади в Кремидівському та Шомполівському старостинських округах щодо роз’яснення питань отримання безповоротних грантів від держави.

З потенційними та відкритими на сьогоднішній день грантами та програмами мешканців старостинських округів ознайомили та відповіли на численні питання директор  Лиманської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Валентин Ковбаско,  начальник відділу з питань агропромислового розвитку та земельних відносин Доброславської селищної ради Віктор Полозький, в.о. начальника відділу економіки,      перспективного розвитку територій, інвестицій та міжнародного співробітництва Доброславської селищної ради Тетяна Іонова.

Сьогодні є можливість отримати безповоротну допомогу на розвиток власної справи, а саме:

• на організацію власної справи від 125 до 250 тис.грн.
  • на побудову нових теплиць до 7 млн.грн.
  • на переробні підприємства до 8 млн.грн.
  • на висадження нових фруктових та ягідних садів  до 400 тис.грн.
  • для IT стартапів від 750тис.грн. до 3,5млн.грн

Сподіваємось, що ця інформація стане корисною і в Доброславській громаді будуть створені нові підприємства.