В Доброславі пройшов благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

Дата: 20.08.2022 11:03

Фото без опису"Відчуйте неймовірну атмосферу нашого ярмарку. Сьогодні тут було добре і приємно всім: і продавцям, і покупцям, і дорослим, і дітям. А ще гостями ярмарку були командир 4 стрілецького батальйону 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу Сергій Ткачук, військовослужбовці роти охорони і Доброславського добровольчого формування. Гарний настрій всім відвідувачам ярмарку дарував прекрасний оркестр 28 бригади. Ну і завершальний акорд цього чудового заходу - 30 135 грн зібрано на підтримку ЗСУ. Ці кошти будуть додані до загальної суми на придбання автомобіля.

Дякую до неба всім, хто сьогодні був разом з нами. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!" - голова Доброславської селищної ради Людмила Прокопечко.