Діти з Одеської області подорожували до Стамбулу

Дата: 08.09.2022 12:17

Минув тиждень яскравої подорожі дітей з Одеської області до Стамбулу і ось уже усі 47 дітлахів повернулися додому із подорожі до Турецької Республіки.

«Насичена програма подорожі залишила в душі кожної дитини неймовірні враження та емоції. Екскурсії, розваги, прогулянки, різноманіття традиційних страв, зручні умови розміщення – все це на довго залишаться у спогадах дітей. Наші дітки провели прекрасний тиждень у безпеці та гарно відпочили, тому Одеська обласна військова адміністрація разом з Одеською обласною радою висловлюють вдячність за підтримку та організацію цієї поїздки Генеральному консульству України у Стамбулі та мерії Стамбулу» - говорить директор Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОВА Тетяна Демент’єва.