28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2022 12:30

Щорічно 28 жовтня в нашій країні відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Це день остаточного вигнання військ нацистів та їх союзників під час Другої світової війни за межі території України.

В цьому році ми святкуємо 78-у річницю цієї визначної події. В пам’яті народу вічно житиме спомин про одну з найбільш трагічних сторінок нашої історії — нацистську окупацію, яка кривавим смерчем пронеслася нашою країною і забрала десятки мільйонів життів. Це біль, який залишиться в серці кожного українця назавжди.

На жаль, історія повторюється у часи нашого сьогодення. Майже через вісім десятиліть вкотре триває боротьба за незалежність України. Знову здригається від вибухів і горить рідна земля, гинуть мирні жителі та кращі сини і доньки країни, які у війні з російським агресором відстоюють віками відвойовану незалежну і соборну державу, не дають ворогу розтоптати і поставити Україну на коліна. І знову українцям доводиться платити неймовірно страшну ціну за право бути вільним народом.

Вічна слава усім захисникам! Миру і злагоди, міцного здоров’я й благословення кожному українцю! Разом до Перемоги! Слава Україні!

Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко