Доброславський ЦНАП отримав нову техніку для роботи

Дата: 08.11.2022 15:50

У важких умовах сьогодення головний інструмент працівника центру надання адміністративних послуг – це комп’ютерна техніка. Чи не основною проблемою була нестача техніки для роботи, зокрема ноутбуків.

Трьома новими ноутбуками та багатофункціональним пристроєм тепер користуються  працівники офісу. Це стало можливим завдяки проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Незважаючи на сьогоднішні проблеми з електропостачанням  ноутбуки  можуть легко працювати до 19 годин в автономному режимі, а завдяки технології Rapid Charge без проблем можна поповнити запас батареї з 0% до 80% за 60 хв.

Швидко, якісно, відкрито і прозоро – це все про роботу Доброславського ЦНАПу. Це чудовий приклад того, яким повинен бути сервіс європейського рівня для громадян. Якісний державний сервіс, електронне врядування, впровадження новітніх технологій в економіку, державне управління і громадське життя повинні стати нормою для України.