В Доброславській селищній раді відбулось засідання виконкому

Дата: 17.11.2022 08:40

Під керівництвом голови Доброславської селищної ради Людмили Прокопечко 16.11.2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Доброславської селищної ради VIII скликання. Члени виконкому затвердили наступні рішення:

• Про надання   дозволу  на  проведення  санітарної,  формувальної  обрізки та  видалення   зелених   насаджень  в  населених  пунктах    Доброславської  селищної  ради.
  • Про внесення змін до рішення  виконавчого комітету Доброславської  селищної ради від 01.04.2022 року  №83 «Про створення комісії з обстеження зелених насаджень та виявлення аварійних, сухостійних і фаутних дерев на території  Доброславської селищної ради».
  • Про проведення конкурсу з визначення   виконавця послуг з   вивезення  побутових відходів на території с. Кремидівка.
  • Про присвоєння адреси  житловому будинку за заявою Невмержицького Сергія Івановича.
  • Про присвоєння адреси  житловому будинку за заявою Сеніва Григорія Миколайовича.
  • Про присвоєння адреси комплексу будівель колишньої рембуддільниці.
  • Про затвердження інформаційної та технологічної картки адміністративної послуги «Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи»
  • Про надання матеріальної допомоги відповідно до Цільової програми соціальної підтримки населення на 2021-2023 роки «Захист і турбота».