Привітання голови громади Людмили Прокопечко з Днем волонтера

Дата: 05.12.2022 08:02

Шановна громадо!

5 грудня у всьому світі відзначають День волонтера.

Доброславська громада – це одна волонтерська родина. Справжній волонтерський рух тут зародився ще у перші роки війни з російським агресором.

З початком повномасштабного вторгнення згуртувалися абсолютно всі і буквально за мить вирішили, що готові віддавати свої сили та час, аби зробити щось корисне.

Небайдужі люди з першого дня почали робити все можливе для допомоги нашим воїнам, щоб стримати російську орду – плели маскувальні сітки, будували блок-пости, готували їжу для солдат, здавали кров пораненим, знаходили ліки. Саме завдяки єдності, згуртованості і самовідданості Українського народу вдається протистояти ворогу.

Сьогодні ми продовжуємо робити все для підтримки наших захисників та наближення нашої Перемоги. Майже щотижня ми їздимо на фронт до наших бійців та на деокуповані території з допомогою. Завдяки волонтерам Доброславської громади вдається збирати необхідні речі, медикаменти, продукти та навіть деяке рідкісне обладнання для військових.

Сьогодні весь світ бачить, що означає незламність, непереможність та дух свободи Української нації.

Безмежно дякую всім волонтерам нашої громади, які невтомно допомагають нашим воїнам та стали для них надійним тилом.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, мирного неба та найскорішої Перемоги!

Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко