Привітання колективом Доброславської селищної ради селищного голову Людмилу Прокопечко

Дата: 08.12.2022 16:50

Колектив Доброславської селищної ради щиро вітає селищного голову Людмилу Ярославівну Прокопечко з заслуженою державною нагородою – грамотою з відзнакою Верховної Ради України!

Цією відзнакою нагороджують дійсно заслужених людей. На чолі з керівником з такою активною громадською позицією та креативними ідеями, Доброславська громада стала справжнім брендом, який вже упізнають не лише в Україні, а й за її межами. Справжні успіхи в громаді стали можливими завдяки чудовому організатору, який працює на благо людей. Навіть в сьогоднішніх складних умовах Доброславська громада продовжує розвиватися, вирішувати актуальні проблеми жителів та всі об’єдналися однією великою справою – допомогою військовим задля Перемоги.

Шановна Людмило Ярославівно! Бажаємо нових професійних звершень, творчої наснаги, успішної реалізації проєктів, досягнення значних висот. Нехай Ваша енергія та багаторічний досвід надалі служитимуть на благо нашої держави!