Співпраця селищної ради з вітчизняними та міжнародними організаціями і фондами

Дата: 14.11.2022 14:44

Доброславська селищна рада продовжує активну співпрацю з вітчизняними та міжнародними організаціями і фондами з метою отримання різноманітної гуманітарної допомоги для громади, для внутрішньо переміщених осіб, для ЗСУ. За останні тижні цієї допомоги надійшло багато:

спільно з ГО "Ватра -2015" завдяки фонду Східна Європа отримали продуктів харчування на 340 000 грн. Ці продукти харчування через логістичний склад надаватимуться (і вже надаються) ВПО та найбільш вразливим категоріям населення. В рамках цього ж проєкту отримали 4 холодильники для облаштування прихистку для ВПО.

По проєкту "Говерла" отримали 10 комплектів спецодягу для пожежного формування, помпу, ліхтарі, мотопили.

В рамках партнерства з ГО "Дівчата" отримали шафи -10 шт., тумби -24 шт., 48 комплектів постільної білизни для ВПО.

По проєкту "Неймовірні села України-2022" отримали дегідратор для сушки пелюсток троянд.

Фото без описуФото без опису