БРИГАДА НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ «АЗОВ»

Дата: 06.02.2023 12:14

Окремий загін спеціального призначення «Азов». Був створений у 2014 році як добровольчий батальйон «Азов» та увійшов до складу Національної гвардії України.

«Азов» звільняв Маріуполь у червні 2014 р оку, брав участь у боях під Іловайськом, обороняв Маріуполь із кінця серпня 2014 року, здійснював наступ на Широкине в лютому 2015 року, виконував завдання в зоні проведення АТО (пізніше ООС). Силами підрозділу успішно проведено Павлопіль-Широкінську операцію у 2015 році, виконано низку бойових завдань у районі Світлодарської дуги. Під час російського вторгнення в Україну 2022 року «Азов» став осередком оборони міста Маріуполь і надалі героїчно утримував комбінат «Азовсталь».

Незламні, нескорені, неспинні!