До уваги керівників підприємств, установ та організацій

Дата: 22.02.2023 08:57

Фото без опису03 березня 2023 року об 11:00 у приміщенні Доброславської селищної ради (зал засідань) за адресою: смт. Доброслав, пр-т Свободи, 1 буде організовано проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з працівниками підприємств, установ та організацій, розташованих на території Доброславської селищної ради, які відповідають за ведення військового обліку. Будуть обговорені питання щодо організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, а також організації бронювання військовозобов’язаних працівників.

Запрошуємо взяти участь працівників всіх підприємств, установ та організацій, відповідальних за ведення військового обліку.