Привітання з Днем народження першому заступнику селищного голови Максиму Калюжному

Дата: 16.04.2023 08:39

З Днем народження щиро вітаємо першого заступника Доброславського селищного голови, депутата Доброславської селищної ради VIII скликання Калюжного Максима Валентиновича!

Прийміть найкращі привітання з Днем народження, шановний Максиме Валентиновичу!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Доброславської громади, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у вашій оселі!

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на вашому життєвому шляху.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Зичимо, щоб і надалі ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

З повагою

Доброславський селищний голова Людмила ПРОКОПЕЧКО, депутатський корпус, виконавчий комітет, колектив Доброславської селищної ради