Як зареєструватися на НМТ-2023 вступникам із тимчасово окупованих територій?

Дата: 24.04.2023 10:37

Фото без описуВажливий етап реєстрації — завантажити документ, що посвідчує особу, та реєстраційний номер облікової картки платника податків. Ми розуміємо, що випускники із ТОТ можуть не мати реєстраційних документів, тому створили для них спеціальний алгоритм дій: bit.ly/43Gew5c

1️⃣ За зверненнями випускників із ТОТ заклади загальної середньої освіти будуть виготовляти довідку за формою і надсилати випускникові її сканкопію електронною поштою.

2️⃣ Український центр оцінювання якості освіти реєструє випускників на підставі свідоцтва про народження та довідки.

3️⃣ Під час створення персонального кабінету обираєте тип документа «Свідоцтво про народження» та, якщо потрібно, робите позначку «Підтверджую, що не маю РНОКПП», і далі завантажуєте необхідні сканкопії.