Запобігання виникнення пожеж на об’єктах магістральних нафтопроводів МАГІСТРАЛЬНИХ НАФТОПРОДУКТОПРОВОДІВ

Дата: 02.05.2023 14:39

У зв’язку з настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду та запобігання виникнення пожеж, забезпечення належного протипожежного стану  об’єктів  магістральних нафтопроводів АТ «Укртранснафта», а саме ділянок нафтопроводу ЛВДС «Броди», що проходить по території Доброславської селищної ради, на виконання вимог статей 12 та 22 (пункт 3в) «Закону України про правовий режим земель охоронних зон об'єктів магістральних трубопроводів», розділу ІІ (пункт 19) «Правил пожежної безпеки в Україні», затверджених наказом МВС України №1417 від 30.12.2014 р.

ПРОСИМО Вас звернути особливу  увагу на дотримання наступних вимог пожежної безпеки:

• Не кидайте НЕ загашені недопалки та сірники в траву;

• Не розводьте багаття поблизу будівель і споруд, а також в лісопаркових зонах;

• Не залишайте кинутими на вулиці пляшки, бите скло, які концентрують сонячні промені перетворюючись в лінзу, що може призвести до запалювання сухої трави;

• Не залишайте промаслений або просочений бензином, гасом і іншими легкозаймистими речовинами матеріал;

• Не користуйтеся піротехнічними виробами;

• Не дозволяйте дитячих пустощів з вогнем.

Суворо заборонено розводити вогонь поза спеціально обладнаними місцями та залишення його без нагляду, а також спалювати суху рослинність та пожнивні рештки на територіях поблизу об’єктів магістральних нафтопроводів АТ «Укртранснафта»

ПАМ’ЯТАЙТЕ, що недбале поводження з вогнем призводить до людських жертв і значних матеріальних збитків.

Особи, винні в порушенні правил пожежної безпеки, в залежності від характеру порушень та їх наслідків, несуть адміністративну або кримінальну відповідальність.

У РАЗІ ПОЖЕЖІ АБО ПОЯВИ ДИМУ НЕГАЙНО повідомити в пожежну охорону ПО ТЕЛЕФОНУ—101, вказавши точну адресу.