Привітання голови громади Людмили Прокопечко з Днем фермера

Дата: 19.06.2023 09:51

Фото без описуШановні фермери!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем фермера!

Фермер – це не тільки професія, а життєве покликання. Ваша праця - не просто робота на землі, а дбайливе господарювання, спосіб життя, колосальна напруга сил і повна самовіддача. У фермерстві втілилися кращі риси господарювання – працьовитість, стійкість, природна кмітливість і завзятість, активна громадянська позиція, соціальна відповідальність і патріотизм.

Попри військовий стан у країні, нестачу сировини, обстріли та авіаудари, порушення логістики і перебої з енергоносіями доброчесні фермери виходять на свій власний фронт – продовольчий. Це свідоме рішення, помножене на відповідальність перед людьми і країною, адже продовольча безпека – невід’ємна складова впевненої Перемоги України над окупантом.

Фермери нашої Доброславської громади – активні волонтери, які постійно підтримують та надають допомогу Збройним Силам України задля скорішої Перемоги над ворогом.

Завдяки вашим працьовитим руками, хліборобській мудрості та напруженій самовідданій праці вікує наша українська нива. А багатий професійний досвід, наполегливість та працелюбність сприяють стабільному розвитку сільського господарства нашого краю.

Дякую вам за відданість обраній справі! З нагоди професійного свята прийміть щирі вітання. Нехай засіки повняться відбірним зерном, хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі. Втілення у життя найсміливіших сподівань, задумів та планів! Погожої вам днини та щедрих ужинків!

Доброславський селищний голова Людмила ПРОКОПЕЧКО