Привітання селищного голови Людмили Прокопечко з Днем працівників освіти

Дата: 01.10.2023 08:30

Фото без описуШановні працівники освіти!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем працівників освіти!

Праця учителя є найбільшим скарбом суспільства. Ви формуєте наше майбутнє, завдяки вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя. Саме ви відкриваєте перед всіма нами планету знань, даєте перші незабутні уроки добра, чесності і справедливості, любові до батьків та рідної землі.

Сьогодні в першу чергу від вас залежить виховання нової, національно свідомої, патріотично налаштованої молоді, з новим рівнем знань. Ви - творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.

Нехай ваше життя завжди наповнюється любов'ю і повагою ваших учнів. У цей святковий осінній день бажаємо вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.

Доброславський селищний голова Людмила ПРОКОПЕЧКО