Голова громади Людмила Прокопечко поінформувала про проведену роботу

Дата: 27.09.2023 11:40

«Це Доброслав, друзі! Звіт сьогоднішнього дня.
Дбаємо про безпеку дітей. З 1 вересня у всіх школах громади діють класи безпеки, але офіційне їх відкриття відбулося сьгодні.
Начальник УОКТМС Доброславської селищної ради Виноградова Жанна разом з в.о. начальника відділу запобігання НС Южненської ТГ Одеського району ОРУ ГУ ДСНС України в Одеській області Турлаком Євгеном Васильовичем відвідали всі школи. Кожен заклад отримав наочність, методичні посібники та ігри від представника ДСНС.
Класи безпеки є важливим інструментом для навчання дітей принципам безпеки та збереження свого здоров'я і життя. Тут діти зможуть отримати навички у сферах пожежної, мінної, техногенної безпеки, безпеки на вулиці, в інтернеті, у наданні першої допомоги.
Вже два укриття - в Доброславському дитячому садку і в Кремидівці - готові приймати дітей під час тривог. Представники ДСНС, які відвідали укриття, надали погодження на їх використання.
Укриття в Шомполах теж буде готове на цьому тижні.
У двох інших укриттях - в Трояндовому і в Ониськовому - роботи йдуть згідно з графіками.
В Доброславському ліцеї продовжуються роботи по заміні вікон, ремонту систем опалення і електропостачання.
Розпочалися роботи з ремонту дорожнього покриття на автодорозі від с.Шевченкове-Кут до траси Р-55.
Ну і готуємося до Дня захисників України» - поінформувала голова громади Людмила Прокопечко.