«Ментальний фронт: як дбати про своє психічне здоров’я» – Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Дата: 29.11.2023 16:00

Ласкаво просимо до участі у нашому вебінарі «Ментальний фронт: як дбати про своє психічне здоров’я».

Стрес, тривожність та інші фактори сильно впливають як на психічний, так і на фізичний стани людини, тому їй стає важко працювати і виникає потреба у вихідному. Сприяння поліпшенню ментального здоров’я серед працівників зменшить кількість випадків, коли у ваших колег з’являється потреба брати більше вихідних через погане самопочуття та апатію.

Дата: 30 листопада

Час: 11:00

Спікери заходу:

Олена Гордина – начальник відділу гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці;

Марина Грачова – лікар гігієни праці Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

На вебінарі ви дізнаєтесь:

1. Що таке здорова психіка;
  2. Чому важливо дбати про психічне здоров'я;
  3. Як покращити і зміцнити своє психічне здоров'я;
  4. Як боротись з і страхом та стресом.

Наш захід стане корисним для роботодавців та найманих працівників, які піклуються про ментальне здоров’я.

Посилання: