Відділом взято участь в онлайн-заході за участі Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад

Дата: 25.03.2024 15:40

Фото без опису21 березня 2024 року відділом соціального захисту населення Доброславської селищної ради  прийнято  участь у онлайн-заході  за участю Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад «Вирішення актуальних проблем та окремих завдань органами місцевого самоврядування в соціальній сфері. Підвищення згуртованості».

Мета заходу: надання теоретичної й практичної інформації представниками територіальних громад щодо людино центричних підходів до місцевого розвитку, ефективних прикладів посилення спроможності в територіальних громадах на основі запровадження ефективних механізмів підвищення згуртованості в соціальній сфері, залучення партнерів та донорів, використання інструментів формування ідентичності.