В Доброславі пройшов тренінг на тему «Торгівля людьми та трудова експлуатація»

Дата: 02.04.2024 15:50

Минулої п'ятниці в Доброславі пройшов тренінг на тему «Торгівля людьми та трудова експлуатація. Ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» для представників селищних рад, працівників державних установ і поліції.

Під час заходу фахівці БФ «Карітас Одеса УГКЦ» розповіли більше інформації про злочини під час війни, способи ідентифікації та можливості допомоги постраждалим. Обговорили актуальні випадки, можливості допомоги в громадах, а також шляхи, які могли б покращити підтримку постраждалим.

Якщо ви вважаєте, що особисто ви (або ваші знайомі чи рідні) постраждали від торгівлі людьми, трудової експлуатації, можете звернутися за номером 0952953330. Фахівці вас проконсультують та нададуть відповідну психологічну, юридичну чи матеріальну допомогу.