Відділ взяв участь у тренінгу Школи ОГС «Методи та форми залучення ОГС до взаємодії з різними суб’єктами на рівні громади»

Дата: 10.04.2024 16:34

Відділ взяв участь у тренінгу № 9 Школи ОГС «Методи та форми залучення ОГС до взаємодії з різними суб’єктами на рівні громади». Мета заходу: підвищити рівень знань та розвинути навички у представників місцевих ОГС та посадових осіб ОМС в громадах-партнерках Проекту USAID «ГОВЕРЛА» щодо методів та форм залучення до взаємодії ОГС з різними суб’єктами на рівні територіальної громади. Цей захід був організований Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Фото без описуФото без опису