Запрошуємо на навчання з базової підготовки громадян України до національного спротиву

Дата: 06.05.2024 12:28

Фото без описуВідповідно до Закону України «Про основи національного спротиву», з метою реалізації в громаді Програми базової підготовки громадян України до національного спротиву, затвердженої та введеної в дію наказом Головнокомандувача Збройних Сил України від 13.01.2023 №13 протягом 2024 року будуть проводитися заняття і заходи, спрямовані на здобуття громадянами достатніх знань, умінь та навичок, необхідних для виконання завдань захисту України в особливий період.

Національний спротив - комплекс заходів, які організовуються та здійснюються з метою сприяння обороні України шляхом максимально широкого залучення громадян України до дій, спрямованих на забезпечення воєнної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності держави, стримування і відсіч агресії та завдання противнику неприйнятних втрат, з огляду на які він буде змушений припинити збройну агресію проти України (ч.1 ст. 1 Закону України «Про основи національного спротиву»).

Навчання буде проводитись з наступних дисциплін:

- Психологічна підготовка;

- Національно-патріотична підготовка;

- Тактична підготовка;

- Тактична медицина;

- Вогнева підготовка;

- Виживання;

- Інженерна підготовка;

- Підготовка зі зв'язку;

- Військова топографія;

- Основи лідерства;

- Підготовка з рхбз;

- Безпека бою;

- Заходи безпеки;

- Міжнародне гуманітарне право;

- Статути Збройних Сил України

Мешканців громади, зацікавлених в участі у вищевказаних заняттях і заходах, просимо звертатися за детальною інформацією до відділу житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та розвитку інфраструктури та взаємодії з правоохоронними органами Доброславської селищної ради за адресою: пр-т Свободи, 1, каб. 12.