Запрошення на вебінар "Стратегії і планування у мінливому світі"

Дата: 15.05.2024 12:00

Фото без описуЗапрошуємо на вебінар "Стратегії і планування у мінливому світі".

Дата: 23 травня (четвер) 2024 р.

Час: 14:00-15:00

Формат: Онлайн

Цей вебінар допоможе вам навчитися більш гнучко підходити до стратегічного планування та використовувати коучинг як інструмент для досягнення більш ефективних і адаптивних результатів в житті, у вашій кар'єрі чи бізнесі.

На вебінарі ми обговоримо:

• Розробку гнучких стратегій. Спікер поділиться техніками та методиками, які допоможуть створювати адаптивні стратегії, використовуючи можливості, що з'являються внаслідок змін на ринку.
  • Планування сценаріїв.
  • Як розробити кілька реалістичних сценаріїв для майбутнього, враховуючи різні можливості та виклики.
  • Вплив коучингових питань. Роль коучингових питань та світогляду у формуванні та зміні майбутнього, зближуючи його з бажаним результатом.

Експерт:

Марія Плахотник, коуч PCC ICF Бізнес-тренер, Executive Coach, фасилітатор стратегічних сесій.

Реєстрація за посиланням: https://s6639832.sendpul.se/sl/MjY3NjIxMTg3/c1812c42e0221ecdb806a2624fa9462dcf44es1

Додаткова інформація:

Посилання на онлайн-трансляцію буде відправлено на зазначену пошту за годину до початку трансляції.