В Доброславі пройшла акція до Дня вшанування пам’яті загиблих дітей в російсько-українській війні

Дата: 04.06.2024 16:00

Фото без описуВ Доброславі пройшла акція до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України. Держава-окупант не просто краде дитинство українців, вона забирає життя наших дітей.

Кількість жертв серед дітей зростає і шокує. Від початку повномасштабної війни загинуло 548 дітей, 1351 дитина зазнала поранень, близько 500 дітей вважаються зниклими безвісти, понад 19,5 тисяч – викрадені росією. Ця статистика не враховує фактів, які відбуваються на тимчасово непідконтрольних Україні територіях, у місцях ведення активних бойових дій.

Це біль всієї України, кожної сім’ї, кожної мами…

Памʼятаємо кожну жертву російського терору, не пробачимо ворогові!