Відбулася зустріч із представником Агентства ООН у справах біженців в Україні (UNHCR)

Дата: 29.05.2024 17:30

Фото без описуСьогодні відбулася зустріч із представником Агентства ООН у справах біженців в Україні (UNHCR) Микитою Красківським. Обговорювали нагальні проблеми, які необхідно вирішити, та шляхи подальшої співпраці з агентством.

Особлива увага приділялась питанню встановлення модульних будинків для внутрішньо переміщених осіб. Ці збірні будинки виготовлені з міцних матеріалів та оснащені меблями українського виробництва. Після встановлення вони одразу готові до експлуатації. Площа становить 25 квадратних метрів та розрахована на 4 особи. Будинок обладнаний всім необхідним. Сподіваємося, що UNHCR обере нашу громаду для реалізації цього соціально важливого проекту.