Відділом взято участь в діалоговому заході «Посилення впливу та спроможності ОГС в громадах Одеської області. Розвиток Центрів громадської активності» (Проєкт USAID «ГОВЕРЛА»)

Дата: 12.06.2024 11:40

Фото без описуВідділ взяв участь у діалоговому заході «Посилення впливу та спроможності ОГС в громадах Одеської області. Розвиток Центрів громадської активності» (Проєкт USAID «ГОВЕРЛА»).

Мета заходу: презентувати представникам територіальних громад досвід діяльності Центрів громадської активності в Україні, окреслити виклики та перспективи цього процесу. Мотивувати громади до створення Центрів громадської активності задля підвищення рівня соціальної згуртованості та посилення ролі громадськості у процесах прийняття рішень.