Відділом взято участь в онлайн-конференції «Грошова допомога внутрішньо переміщеним особам»

Дата: 17.06.2024 15:00

Фото без опису17 червня 2024 року відділом соціального захисту населення Доброславської селищної ради взято участь у онлайн Конференції спільно з Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»:

-  «Грошова допомога внутрішньо переміщеним особам», яка організована Тимчасовою спеціальною комісією Верховної Ради України з питань захисту майнових та немайнових прав внутрішньо переміщених та інших осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України за сприяння Програми USAID «Рада: наступне покоління».

Мета заходу: консолідація зусиль держави та міжнародних партнерів для пошуку шляхів та засобів вирішення питання забезпечення внутрішньо переміщених осіб фінансовою підтримкою.

Фото без описуФото без опису