Для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах організовано поїздку в кінотеатр «Сінемапарк»

Дата: 07.06.2024 15:30

Фото без опису07 червня 2023 року для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, Службою у справах дітей Доброславської селищної ради спільно з Центром надання соціальних послуг Доброславської селищної ради організовано поїздку в кінотеатр «Сінемапарк».

Дякуємо Михайлу Володимировичу Шмушковичу за можливість перегляду чудового мультфільму «ГАРФІЛД» та отримання дітьми гарних вражень та позитивних емоцій.