Запрошення на вебінар "Стратегічне бачення компанії" 27.06.2024 о 14:00

Дата: 18.06.2024 16:00

Фото без описуЗапрошуємо на вебінар "Стратегічне бачення компанії".

Дата: 27 червня (четвер) 2024 р.

Час: 14:00-15:00

Формат: Онлайн

Чи усвідомлюєте ви, наскільки стратегічне Бачення може стимулювати вихід вашого бізнесу на новий рівень ефективності, надаючи імпульс для інновацій та лідерства у галузі?

Запрошуємо власників, CEO та керівники дізнатися, як чітко сформульоване Бачення може стати основою для прийняття правильних рішень, мотивації команди і ведення бізнесу до сталого успіху.

Тож, якщо ви досі не формалізувалі ідеї майбутнього компанії, ми поділимось з вами інструментом для цього. Він допоможе упакувати ваші перспективні думки у чітке повідомлення, яке легко буде сприйнято і підтримано командою.

Долучайтесь, щоб навчитися створювати стратегічне бачення та забезпечувати його втілення на всіх рівнях організації.

Реєстрація за посиланням: https://s6639832.sendpul.se/sl/MjY3ODM2ODY4/d1836f2ef3f94ec02107973092cb523e38b7es1