Відділом взято участь в заході Програми «U-LEAD з Європою» на тему «Співпраця ОМС та неурядових організацій в проєктній діяльності»

Дата: 19.06.2024 13:00

Фото без описуВідділ взяв участь у заході Програми «U-LEAD з Європою» на тему «Співпраця ОМС та неурядових організацій в проєктній діяльності». Були розглянуті питання можливості співпраці ОМС з громадськими організаціями в проєктній діяльності, шляхи та інструменти співпраці ОМС та ГО, алгоритм, деталі та тонкощі реєстрації ГО, ознайомились з добрими практиками співпраці ОМС та громадських організацій у проєктній діяльності.

Цікаву презентацію  співпраці ОМС  Староушецької громади представив  голова  ГО ХОМГО «Територія»  Андрій Захарко та поділився досвідом співпраці заступник міського голови з питань діяльності виконкому Менської міської ради Юрій Стальниченко. Синергія ОМС та громадських організацій в проєктній діяльності відкриває нові можливості для розвитку громади. У час повномасштабної війни вміння співпрацювати є основоположним для подолання викликів, які стоять перед ОМС.